Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Sprchové odtokové žlaby
- Gelco MANUS PIASTRA nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu, ke stěně, L-1250, DN50 GMP98
Gelco MANUS PIASTRA nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu, ke stěně, L-1250, DN50 GMP98
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Gelco MANUS PIASTRA nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu, ke stěně, L-1250, DN50 GMP98Skladem6 792 Kč5 613 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MANUS |
| Rozměr | 125x11,2x5,5 cm |
| Délka | 1250 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 55 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Ke stěně - pro dlaždice |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 1250 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 1250 mm |
| Průtok | 42 l/min |
| Hmotnost / ks | 3.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892875 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 4
619 Kč
512 Kč
bez DPH
14 % sleva
619 Kč
512 Kč
bez DPH
Skladem
619 Kč
512 Kč
bez DPH
14 % sleva
619 Kč
512 Kč
bez DPH
Skladem
619 Kč
512 Kč
bez DPH
14 % sleva
619 Kč
512 Kč
bez DPH
Skladem
619 Kč
512 Kč
bez DPH
14 % sleva
619 Kč
512 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










