Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové dveře do niky
- Sprchové dveře do niky skládací
- Gelco LORO sprchové dveře skládací 800mm, čiré sklo GN4580
Gelco LORO sprchové dveře skládací 800mm, čiré sklo GN4580
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Gelco LORO sprchové dveře skládací 800mm, čiré sklo GN4580Skladem7 672 Kč6 340 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 670 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 775 mm |
| Instalační šířka do | 805 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946424 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.












