Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře otevírací s boční stěnou
- Gelco LORO obdélníkový sprchový kout 900x800mm GN4690-03
Gelco LORO obdélníkový sprchový kout 900x800mm GN4690-03
- Kompletní specifikace
Gelco LORO obdélníkový sprchový kout 900x800mm GN4690-03Skladem11 976 Kč9 898 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975318 |
| Záruka | 3 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.








