Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Sprchové vaničky
- Sprchové vaničky obdélníkové
- Gelco IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x100cm, bílá HI140100
Gelco IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x100cm, bílá HI140100
- Kompletní specifikace
Gelco IRENA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 140x100cm, bílá HI140100Skladem14 000 Kč11 570 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | IRENA |
| Rozměr | 139,5x99,5x3,5 cm |
| Délka | 1395 mm |
| Šířka | 995 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 20 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 87.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913828966 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Zboží zařazeno v kategoriích









