Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, pro vaničky s krytem PB90EXN MINUS
Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, pro vaničky s krytem PB90EXN MINUS
- Kompletní specifikace
- Související zboží11
Gelco GELCO vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, pro vaničky s krytem PB90EXN MINUSSkladem600 Kč496 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Výška | 60 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829031 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 11
8 960 Kč
7 405 Kč
bez DPH
20 % sleva
8 960 Kč
7 405 Kč
bez DPH
Skladem
10 872 Kč
8 985 Kč
bez DPH
20 % sleva
10 872 Kč
8 985 Kč
bez DPH
Skladem
10 040 Kč
8 298 Kč
bez DPH
20 % sleva
10 040 Kč
8 298 Kč
bez DPH
Skladem
10 072 Kč
8 324 Kč
bez DPH
20 % sleva
10 072 Kč
8 324 Kč
bez DPH
Skladem
10 680 Kč
8 826 Kč
bez DPH
20 % sleva
10 680 Kč
8 826 Kč
bez DPH
Skladem
13 192 Kč
10 902 Kč
bez DPH
20 % sleva
13 192 Kč
10 902 Kč
bez DPH
Skladem
11 320 Kč
9 355 Kč
bez DPH
20 % sleva
11 320 Kč
9 355 Kč
bez DPH
Skladem
11 832 Kč
9 779 Kč
bez DPH
20 % sleva
11 832 Kč
9 779 Kč
bez DPH
Skladem
11 992 Kč
9 911 Kč
bez DPH
20 % sleva
11 992 Kč
9 911 Kč
bez DPH
Skladem
13 352 Kč
11 035 Kč
bez DPH
20 % sleva
13 352 Kč
11 035 Kč
bez DPH
Skladem
14 712 Kč
12 159 Kč
bez DPH
20 % sleva
14 712 Kč
12 159 Kč
bez DPH
Skladem
















