Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové dveře do niky
- Sprchové dveře do niky posuvné
- Gelco DRAGON sprchové dveře 1600mm, čiré sklo GD4616
Gelco DRAGON sprchové dveře 1600mm, čiré sklo GD4616
- Kompletní specifikace
- Související zboží5
Gelco DRAGON sprchové dveře 1600mm, čiré sklo GD4616Skladem13 592 Kč11 233 Kč bez DPH
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 670 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1520 mm |
| Instalační šířka do | 1610 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913817014 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.















