Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty obdélníkové
- Sprchové kouty obdélníkové, dveře posuvné - rohový vstup
- Gelco DRAGON obdélníkový sprchový kout 800x1000mm L/P varianta, rohový vstup GD4280GD4210
Gelco DRAGON obdélníkový sprchový kout 800x1000mm L/P varianta, rohový vstup GD4280GD4210
- Kompletní specifikace
- Související zboží9
Gelco DRAGON obdélníkový sprchový kout 800x1000mm L/P varianta, rohový vstup GD4280GD4210Skladem18 384 Kč15 193 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 80x100 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 460 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 84.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902673 |
| Záruka | 3 roky |
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Související zboží 9
5 192 Kč
4 291 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 192 Kč
4 291 Kč
bez DPH
Skladem
5 432 Kč
4 489 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 432 Kč
4 489 Kč
bez DPH
Skladem
5 512 Kč
4 555 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 512 Kč
4 555 Kč
bez DPH
Skladem
5 752 Kč
4 754 Kč
bez DPH
20 % sleva
5 752 Kč
4 754 Kč
bez DPH
Skladem
7 181 Kč
5 935 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 181 Kč
5 935 Kč
bez DPH
Skladem
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
14 % sleva
7 731 Kč
6 389 Kč
bez DPH
Skladem
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
Skladem
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
4 350 Kč
3 595 Kč
bez DPH
Skladem
1 512 Kč
1 250 Kč
bez DPH
20 % sleva
1 512 Kč
1 250 Kč
bez DPH
Skladem

















