Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koše, úložné boxy, dózy, zásobníky
- Úložné boxy, dózy a organizéry
- Doplňky do veřejných prostor PUBLIC
- Gedy Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 250x75x130 mm, černá mat 230814
Gedy Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 250x75x130 mm, černá mat 230814
- Kompletní specifikace
Gedy Zásobník na papírové kapesníky závěsný, 250x75x130 mm, černá mat 230814Skladem1 114 Kč921 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 250x75x130 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání, Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341342121 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích





