Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Drátěný program
- Na sprchové zástěny
- Háčky a poličky
- Gedy SMART police do sprchy závěsná, na baterii, 300x375x120 mm, zlato mat 248988
Gedy SMART police do sprchy závěsná, na baterii, 300x375x120 mm, zlato mat 248988
- Kompletní specifikace
Gedy SMART police do sprchy závěsná, na baterii, 300x375x120 mm, zlato mat 248988Skladem2 141 Kč1 769 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300x375x120 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 0.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341340806 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích




