Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Skleničky a držáky na zubní kartáčky
- Gedy PIRENEI sklenka, mléčné sklo, zlato mat PI1088
Gedy PIRENEI sklenka, mléčné sklo, zlato mat PI1088
- Kompletní specifikace
Gedy PIRENEI sklenka, mléčné sklo, zlato mat PI1088Skladem1 109 Kč917 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69x105x92 mm |
| Průměr | 69 mm |
| Šířka | 69 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324523 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
Zboží zařazeno v kategoriích







