Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- Dávkovače mýdla na postavení
- Gedy MARIKA dávkovač mýdla na postavení, růžová MK8010
Gedy MARIKA dávkovač mýdla na postavení, růžová MK8010
- Kompletní specifikace
Gedy MARIKA dávkovač mýdla na postavení, růžová MK8010Skladem357 Kč295 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 80x180 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 425 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3940 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329795 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích







