Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- WC štětky na postavení
- Gedy JACK WC štětka na postavení, zlato mat 133488
Gedy JACK WC štětka na postavení, zlato mat 133488
- Kompletní specifikace
Gedy JACK WC štětka na postavení, zlato mat 133488Skladem1 711 Kč1 414 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 83x380x83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329306 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích








