Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Háčky a věšáky
- Gedy HIMALAYA samolepící dvojháček, kulatý, černá/bambus 1127
Gedy HIMALAYA samolepící dvojháček, kulatý, černá/bambus 1127
- Kompletní specifikace
Gedy HIMALAYA samolepící dvojháček, kulatý, černá/bambus 1127Skladem336 Kč278 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 100x50x38 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Lepení |
| Nosnost | 6.0000 kg |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341302903 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






