Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- Dózy, zásobníky, ostatní koupelnové doplňky
- Gedy HIMALAYA miska na postavení, bambus IA0635
Gedy HIMALAYA miska na postavení, bambus IA0635
- Kompletní specifikace
Gedy HIMALAYA miska na postavení, bambus IA0635Skladem819 Kč677 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 340x18x230 mm |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Ostatní |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306789 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






