Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- Držáky ručníků, stojany na ručníky
- Stojany a sušáky
- Gedy FELIX stojan s držákem ručníků, hranatý, černá mat 133114
Gedy FELIX stojan s držákem ručníků, hranatý, černá mat 133114
- Kompletní specifikace
Gedy FELIX stojan s držákem ručníků, hranatý, černá mat 133114Skladem2 571 Kč2 125 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 200x778x392 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 778 mm |
| Hloubka | 392 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na postavení |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 2.9080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341328965 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
Zboží zařazeno v kategoriích




