Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Doplňky do veřejných prostor PUBLIC
- Osoušeče rukou
- EMPIRE EMPIRE ECOFLOW bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 1100 W, 221x285x157 mm, Antivandal, ALU odlitek, chrom mat E9846
EMPIRE EMPIRE ECOFLOW bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 1100 W, 221x285x157 mm, Antivandal, ALU odlitek, chrom mat E9846
- Kompletní specifikace
EMPIRE EMPIRE ECOFLOW bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 1100 W, 221x285x157 mm, Antivandal, ALU odlitek, chrom mat E9846Skladem9 767 Kč8 072 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | EMPIRE |
|---|---|
| Rozměr | 221x285x157 mm |
| Šířka | 221 mm |
| Výška | 285 mm |
| Hloubka | 157 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 3.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595591201803 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






