Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Doplňky do veřejných prostor PUBLIC
- Osoušeče rukou
- EMPIRE EMPIRE COMPACTJET MINI bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 900 W, 156x238xx99,5mm, ABS plast, chrom 2856
EMPIRE EMPIRE COMPACTJET MINI bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 900 W, 156x238xx99,5mm, ABS plast, chrom 2856
- Kompletní specifikace
EMPIRE EMPIRE COMPACTJET MINI bezdotykový tryskový osoušeč rukou 230 V, 900 W, 156x238xx99,5mm, ABS plast, chrom 2856Skladem4 980 Kč4 116 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | EMPIRE |
|---|---|
| Rozměr | 156x238x100 mm |
| Šířka | 156 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 3.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595591203593 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






