Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Topení, větrání
- Ventilátory
- Průměr potrubí 100 mm
- Cata X-MART 10H koupelnový ventilátor axiální s automatem, 15W, potrubí 100mm, nerez mat 01044000
Cata X-MART 10H koupelnový ventilátor axiální s automatem, 15W, potrubí 100mm, nerez mat 01044000
- Kompletní specifikace
Cata X-MART 10H koupelnový ventilátor axiální s automatem, 15W, potrubí 100mm, nerez mat 01044000Skladem1 895 Kč1 566 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | CATA |
|---|---|
| Série | X-MART VENTILÁTOR |
| Rozměr | 150x150x85,9 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 86 mm |
| Barva | Broušený nerez |
| Materiál | Plast |
| Průměr potrubí | 100 mm |
| Příkon | 15.00 W |
| Průtok vzduchu | 98.00 m3/hod |
| Hluk | 40.00 dB |
| Počet otáček | 2500 ot/min |
| Max. délka odtahu | 3 m |
| Stupeň krytí | IPx4 |
| Napětí | 230 V |
| Výbava | Časovač, Vlhkostní automatika |
| Hmotnost / ks | 0.6420 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8422248003650 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích








