Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Topení, větrání
- Ventilátory
- Průměr potrubí 120 mm
- Cata E-120 G koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 120mm, bílá 00901000
Cata E-120 G koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 120mm, bílá 00901000
- Kompletní specifikace
Cata E-120 G koupelnový ventilátor axiální, 15W, potrubí 120mm, bílá 00901000Skladem1 750 Kč1 446 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | CATA |
|---|---|
| Série | VENTILÁTORY E |
| Rozměr | 170x170x94 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 94 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast - Sklo |
| Průměr potrubí | 120 mm |
| Příkon | 15.00 W |
| Průtok vzduchu | 210.00 m3/hod |
| Hluk | 33.00 dB |
| Počet otáček | 2400 ot/min |
| Max. délka odtahu | 4 m |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Hmotnost / ks | 1.1070 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8422248056809 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích









