Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové kouty bezdveřové walk-in
- Bezdveřová zástěna walk-in, jednostěnná pevná
- Bruckner SPITZA sprchová zástěna WALK-IN, 1200mm 750.120.1
Bruckner SPITZA sprchová zástěna WALK-IN, 1200mm 750.120.1
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Bruckner SPITZA sprchová zástěna WALK-IN, 1200mm 750.120.1Skladem7 471 Kč6 174 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SPITZA |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost / ks | 52.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931260 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
3 054 Kč
2 524 Kč
bez DPH
12 % sleva
3 054 Kč
2 524 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







