Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové
- Bruckner SIEGER stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 126mm, chrom 914.001.1
Bruckner SIEGER stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 126mm, chrom 914.001.1
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Bruckner SIEGER stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, výška 126mm, chrom 914.001.1Skladem1 989 Kč1 644 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 126 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 68 mm |
| Ostatní | Pro umývátko |
| Hmotnost / ks | 1.7700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877520 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Související zboží 2
469 Kč
388 Kč
bez DPH
14 % sleva
469 Kč
388 Kč
bez DPH
Skladem
709 Kč
586 Kč
bez DPH
14 % sleva
709 Kč
586 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









