Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Vysoké skříně
- Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká se zásuvkami 50x184x29cm, dub platin 51296
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká se zásuvkami 50x184x29cm, dub platin 51296
- Kompletní specifikace
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká se zásuvkami 50x184x29cm, dub platin 51296Skladem6 026 Kč4 980 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KERAMIA FRESH |
| Rozměr | 50x184x29 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné/k postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 35.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913839870 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Zboží zařazeno v kategoriích








