Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Vysoké skříně
- Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká 25x140x20cm, dub platin 51127
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká 25x140x20cm, dub platin 51127
- Kompletní specifikace
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka vysoká 25x140x20cm, dub platin 51127Skladem2 567 Kč2 121 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KERAMIA FRESH |
| Rozměr | 25x140x20 cm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913839603 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Zboží zařazeno v kategoriích






