Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Horní skříně
- Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka horní 50x76x23cm, bílá 51302
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka horní 50x76x23cm, bílá 51302
- Kompletní specifikace
Aqualine ZOJA/KERAMIA FRESH skříňka horní 50x76x23cm, bílá 51302Skladem2 622 Kč2 167 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ZOJA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x76x23 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 760 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 14.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913839887 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Zboží zařazeno v kategoriích








