Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Jedno umyvadlo
- Umyvadlové skříňky na WC
- Umyvadlové skříňky na WC - Keramia Fresh & Zoja
- Aqualine ZOJA umyvadlová skříňka 37x50x18cm, bílá 51037A
Aqualine ZOJA umyvadlová skříňka 37x50x18cm, bílá 51037A
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Aqualine ZOJA umyvadlová skříňka 37x50x18cm, bílá 51037ASkladem1 463 Kč1 209 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ZOJA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,6x50x17,7 cm |
| Šířka | 366 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 177 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 7.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124433 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Související zboží 3
1 150 Kč
950 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 150 Kč
950 Kč
bez DPH
Skladem
149 Kč
123 Kč
bez DPH
12 % sleva
149 Kč
123 Kč
bez DPH
Skladem
417 Kč
345 Kč
bez DPH
14 % sleva
417 Kč
345 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








