Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Nábytek dle umyvadla
- Umyvadlo na desku
- Desky pod umyvadlo
- Aqualine VEGA deska pod umyvadlo 104x45cm, dub platin VG710
Aqualine VEGA deska pod umyvadlo 104x45cm, dub platin VG710
- Kompletní specifikace
- Související zboží8
Aqualine VEGA deska pod umyvadlo 104x45cm, dub platin VG710Skladem2 935 Kč2 426 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | Desky VEGA |
| Rozměr | 103,5x45 cm |
| Šířka | 1035 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913914652 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
HPL laminát
Kompaktní desky HPL, nebo-li vysokotlakého laminátu, jsou homogenním materiálem ideálním pro precizní zpracování. Jsou vhodné zejména do oblastí se zvláštními hygienickými požadavky a zvýšenými nároky na odolnost proti vlhkosti.
Související zboží 8
5 419 Kč
4 479 Kč
bez DPH
8 % sleva
5 419 Kč
4 479 Kč
bez DPH
Skladem
185 Kč
153 Kč
bez DPH
14 % sleva
185 Kč
153 Kč
bez DPH
Skladem
5 695 Kč
4 707 Kč
bez DPH
8 % sleva
5 695 Kč
4 707 Kč
bez DPH
Skladem
5 327 Kč
4 402 Kč
bez DPH
8 % sleva
5 327 Kč
4 402 Kč
bez DPH
Skladem
1 739 Kč
1 437 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 739 Kč
1 437 Kč
bez DPH
Skladem
1 371 Kč
1 133 Kč
bez DPH
8 % sleva
1 371 Kč
1 133 Kč
bez DPH
Skladem
2 291 Kč
1 893 Kč
bez DPH
8 % sleva
2 291 Kč
1 893 Kč
bez DPH
Skladem
5 695 Kč
4 707 Kč
bez DPH
8 % sleva
5 695 Kč
4 707 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích


















