Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Sprchové závěsy a tyče
- Tyče na sprchové závěsy
- Aqualine Teleskopická rozpěrná tyč 118-215cm, černá 4061B
Aqualine Teleskopická rozpěrná tyč 118-215cm, černá 4061B
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Aqualine Teleskopická rozpěrná tyč 118-215cm, černá 4061BSkladem459 Kč379 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 118-215 cm |
| Průměr | 22 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Instalace | Rozpěrná |
| Hmotnost / ks | 0.4640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998805 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 1
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







