Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Ostatní
- Aqualine Skříňka pod výlevku 58x70x52,8cm, bílá 57037
Aqualine Skříňka pod výlevku 58x70x52,8cm, bílá 57037
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Aqualine Skříňka pod výlevku 58x70x52,8cm, bílá 57037Skladem3 542 Kč2 927 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x70x52,9 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 529 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné/k postavení |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135118 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Související zboží 2
5 419 Kč
4 479 Kč
bez DPH
8 % sleva
5 419 Kč
4 479 Kč
bez DPH
Skladem
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








