Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koše, úložné boxy, dózy, zásobníky
- Odpadkové koše
- Odpadkové koše hranaté
- Aqualine SIMPLE LINE odpadkový koš obdélníkový 5l, nerez lesk GAQ005
Aqualine SIMPLE LINE odpadkový koš obdélníkový 5l, nerez lesk GAQ005
- Kompletní specifikace
Aqualine SIMPLE LINE odpadkový koš obdélníkový 5l, nerez lesk GAQ005Skladem413 Kč341 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SIMPLE LINE |
| Rozměr | 140x300x367 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 367 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 1.3120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855207 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
Zboží zařazeno v kategoriích





