Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Osvětlení
- Na zrcadla a galerky
- Aqualine SERAPA LED svítidlo, 9W, 230V, 600x40x100mm, IP44, hliník, černá mat SA148B
Aqualine SERAPA LED svítidlo, 9W, 230V, 600x40x100mm, IP44, hliník, černá mat SA148B
- Kompletní specifikace
Aqualine SERAPA LED svítidlo, 9W, 230V, 600x40x100mm, IP44, hliník, černá mat SA148BSkladem1 187 Kč981 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 600x40x100 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 9.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 700 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Hmotnost / ks | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123597 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Zboží zařazeno v kategoriích




