Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Nástěnné koupelnové doplňky
- Držáky ručníků
- Otočné držáky ručníků
- Aqualine RUMBA dvojitý držák ručníků otočný 450mm, chrom RB121
Aqualine RUMBA dvojitý držák ručníků otočný 450mm, chrom RB121
- Kompletní specifikace
Aqualine RUMBA dvojitý držák ručníků otočný 450mm, chrom RB121Skladem339 Kč280 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RUMBA |
| Rozměr | 460x50x30 mm |
| Délka | 460 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků otočný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913828102 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






