Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Umyvadlové baterie
- Umyvadlové baterie stojánkové
- Aqualine RITMO 26 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom RT001
Aqualine RITMO 26 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom RT001
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Aqualine RITMO 26 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom RT001Skladem1 647 Kč1 361 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| 3D model | ANO |
| Výška | 157 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 26 mm |
| Výška výtoku | 105 mm |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947599 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Související zboží 3
796 Kč
658 Kč
bez DPH
8 % sleva
796 Kč
658 Kč
bez DPH
Skladem
290 Kč
240 Kč
bez DPH
8 % sleva
290 Kč
240 Kč
bez DPH
Skladem
253 Kč
209 Kč
bez DPH
8 % sleva
253 Kč
209 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








