Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Sprchové dveře do niky
- Sprchové dveře do niky otevírací dvoukřídlé
- Aqualine PILOT otočné sprchové dveře dvojkřídlé 1000mm PT102
Aqualine PILOT otočné sprchové dveře dvojkřídlé 1000mm PT102
- Kompletní specifikace
Aqualine PILOT otočné sprchové dveře dvojkřídlé 1000mm PT102Skladem5 695 Kč4 707 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | PILOT |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 890 mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 980 mm |
| Instalační šířka do | 1020 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907104 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Zboží zařazeno v kategoriích









