Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Kuchyňské dřezy
- Nerezové kuchyňské dřezy
- Aqualine Nerezový vestavný dřez 48x18x48 cm AQ4848B
Aqualine Nerezový vestavný dřez 48x18x48 cm AQ4848B
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Aqualine Nerezový vestavný dřez 48x18x48 cm AQ4848BSkladem890 Kč736 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 48x18x48 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Horní montáž |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Čtverec |
| Minimální šířka dřezové skříňky | 600 mm |
| Odkládací plocha | Není |
| Balení obsahuje | Výpust, sifon |
| Hmotnost / ks | 3.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880599 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
Instalace: Horní montáž
![]() | Dřez je usazen na pracovní desku a hranou ji převyšuje. |
Související zboží 1
361 Kč
298 Kč
bez DPH
14 % sleva
361 Kč
298 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










