Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Toalety
- WC kombi
- Aqualine MIGUEL WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, spodní odpad, bílá LC2258
Aqualine MIGUEL WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, spodní odpad, bílá LC2258
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Aqualine MIGUEL WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, spodní odpad, bílá LC2258Skladem2 950 Kč2 438 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 38x76x63 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 759 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 28.7900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 6221006121412 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
199 Kč
164 Kč
bez DPH
31 % sleva
199 Kč
164 Kč
bez DPH
Skladem
727 Kč
601 Kč
bez DPH
8 % sleva
727 Kč
601 Kč
bez DPH
Skladem
9 290 Kč
7 678 Kč
bez DPH
26 % sleva
9 290 Kč
7 678 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








