Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické pravé
- Aqualine METUJE vana 160x100x42cm, bez nožiček, pravá, bílá G2611
Aqualine METUJE vana 160x100x42cm, bez nožiček, pravá, bílá G2611
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Aqualine METUJE vana 160x100x42cm, bez nožiček, pravá, bílá G2611Skladem5 971 Kč4 935 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 160x100x42 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 420 mm |
| Objem | 210.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913819780 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
ABS/PMMA
ABS/PMMA je z pohledové části tvořen slabou vrstvou akrylátu, který je ve spodní části doplněn vrstvou ABS plastu. Celková tloušťka vstupního materiálu je 3,2 mm a tuhost finálního výrobku je na podobné úrovni jako u produktů ze 100% akrylátu.
Související zboží 3
53 Kč
44 Kč
bez DPH
9 % sleva
53 Kč
44 Kč
bez DPH
Skladem
247 Kč
204 Kč
bez DPH
8 % sleva
247 Kč
204 Kč
bez DPH
Skladem
247 Kč
204 Kč
bez DPH
8 % sleva
247 Kč
204 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







