Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Dřezové baterie
- Stojánkové dřezové baterie
- Aqualine LORE stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, černá mat 1106-70B
Aqualine LORE stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, černá mat 1106-70B
- Kompletní specifikace
Aqualine LORE stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, černá mat 1106-70BSkladem1 279 Kč1 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 425 mm |
| Hloubka | 216 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 261 mm |
| Ostatní | Flexibilní ramínko |
| Průtok (3 bar) | 9.920 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.9870 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913939990 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích




