Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Umyvadla
- Umyvadla na desku
- Aqualine Keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá 40155
Aqualine Keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá 40155
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Aqualine Keramické umyvadlo na desku, Ø 40cm, bílá 40155Skladem1 279 Kč1 057 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 41,5x16 cm |
| Průměr | 415 mm |
| Šířka | 415 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 5.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913992070 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 2
529 Kč
437 Kč
bez DPH
8 % sleva
529 Kč
437 Kč
bez DPH
Skladem
654 Kč
540 Kč
bez DPH
14 % sleva
654 Kč
540 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









