Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- Výlevky
- Aqualine Keramická výlevka se skříňkou 45x50 cm, včetně sifonu WH118-01
Aqualine Keramická výlevka se skříňkou 45x50 cm, včetně sifonu WH118-01
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Aqualine Keramická výlevka se skříňkou 45x50 cm, včetně sifonu WH118-01Skladem8 777 Kč7 254 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 45x74x51 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika, MDF/lamino |
| Přepad | ANO |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon |
| Hmotnost / ks | 34.5200 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913909542 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 3
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
2 567 Kč
2 121 Kč
bez DPH
8 % sleva
2 567 Kč
2 121 Kč
bez DPH
Skladem
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích










