Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Aqualine KERAMIA FRESH umyvadlová skříňka 51,1x74x34cm, bílá 50057
Aqualine KERAMIA FRESH umyvadlová skříňka 51,1x74x34cm, bílá 50057
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Aqualine KERAMIA FRESH umyvadlová skříňka 51,1x74x34cm, bílá 50057Skladem2 290 Kč1 893 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KERAMIA FRESH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 511x740x340 mm |
| Šířka | 511 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hloubka | 340 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné/k postavení |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913835711 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Související zboží 1
3 119 Kč
2 578 Kč
bez DPH
8 % sleva
3 119 Kč
2 578 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







