Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Galerky
- Zrcadlové skříňky ze dřeva
- Aqualine KAWA STRIP galerka s LED osvětlením 90x70x22cm, bílá WGL90S
Aqualine KAWA STRIP galerka s LED osvětlením 90x70x22cm, bílá WGL90S
- Kompletní specifikace
Aqualine KAWA STRIP galerka s LED osvětlením 90x70x22cm, bílá WGL90SSkladem4 775 Kč3 946 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KAWA |
| Rozměr | 90x70,4x21,6 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 704 mm |
| Hloubka | 216 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP22 |
| Příkon | 15.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 900 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Osvětlení |
| Hmotnost / ks | 22.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118487 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Zboží zařazeno v kategoriích




