Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Umyvadla, toalety a bidety
- WC sedátka
- WC sedátka s potiskem
- Aqualine FUNNY WC sedátko s potiskem mořská hvězda, bílá HY1185
Aqualine FUNNY WC sedátko s potiskem mořská hvězda, bílá HY1185
- Kompletní specifikace
Aqualine FUNNY WC sedátko s potiskem mořská hvězda, bílá HY1185Skladem911 Kč753 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 361x58x435 mm |
| Šířka | 361 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Barevné |
| Materiál | MDF |
| Tvar | Oblé |
| Hmotnost / ks | 2.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913817922 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Zboží zařazeno v kategoriích






