Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Vysoké skříně
- Aqualine FAVOLO vysoká skříňka košem 40x150x31cm, bílá mat FV160
Aqualine FAVOLO vysoká skříňka košem 40x150x31cm, bílá mat FV160
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Aqualine FAVOLO vysoká skříňka košem 40x150x31cm, bílá mat FV160Skladem5 382 Kč4 448 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FAVOLO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x150x31 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Koš na prádlo: součástí, Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874406 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Související zboží 2
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











