Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Aqualine FAVOLO umyvadlová skříňka 61,5x72,5x44cm, bílá mat FV265
Aqualine FAVOLO umyvadlová skříňka 61,5x72,5x44cm, bílá mat FV265
- Kompletní specifikace
- Související zboží4
Aqualine FAVOLO umyvadlová skříňka 61,5x72,5x44cm, bílá mat FV265Skladem5 566 Kč4 600 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FAVOLO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 61,5x72,5x44 cm |
| Šířka | 615 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné/k postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874383 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 4
290 Kč
240 Kč
bez DPH
8 % sleva
290 Kč
240 Kč
bez DPH
Skladem
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
2 663 Kč
2 201 Kč
bez DPH
8 % sleva
2 663 Kč
2 201 Kč
bez DPH
Skladem
60 Kč
50 Kč
bez DPH
8 % sleva
60 Kč
50 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













