Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Sprchové kouty a dveře, boxy a vanové zástěny
- Příslušenství ke sprchovým koutům
- Obkladové panely do koupelny
- Aqualine DENIPAN obkladový panel 800x2100mm, bílá mat DP800WM
Aqualine DENIPAN obkladový panel 800x2100mm, bílá mat DP800WM
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Aqualine DENIPAN obkladový panel 800x2100mm, bílá mat DP800WMSkladem1 831 Kč1 513 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DENIPAN |
| Rozměr | 80x210 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Použití | Obkladový panel |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114649 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Související zboží 6
451 Kč
373 Kč
bez DPH
8 % sleva
451 Kč
373 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
8 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
8 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
451 Kč
373 Kč
bez DPH
8 % sleva
451 Kč
373 Kč
bez DPH
Skladem
451 Kč
373 Kč
bez DPH
8 % sleva
451 Kč
373 Kč
bez DPH
Skladem
267 Kč
221 Kč
bez DPH
8 % sleva
267 Kč
221 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













