Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Koupelnové doplňky
- Koupelnové doplňky na postavení
- Držáky ručníků, stojany na ručníky
- Stojany a sušáky
- Aqualine CIKCAK skládací stojan na ručníky 73x97x39cm, jasan SP621
Aqualine CIKCAK skládací stojan na ručníky 73x97x39cm, jasan SP621
- Kompletní specifikace
Aqualine CIKCAK skládací stojan na ručníky 73x97x39cm, jasan SP621Skladem1 099 Kč908 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 730x970x390 mm |
| Šířka | 730 mm |
| Výška | 970 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Dřevo, Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnost / ks | 3.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913133121 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Zboží zařazeno v kategoriích









