Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vany, hydromasážní vany, vaničky a kanálky
- Vany
- Asymetrické pravé
- Aqualine CIDLINA 150 vana 150x105x45cm bez nožiček, pravá, bílá G3619
Aqualine CIDLINA 150 vana 150x105x45cm bez nožiček, pravá, bílá G3619
- Kompletní specifikace
- Související zboží6
Aqualine CIDLINA 150 vana 150x105x45cm bez nožiček, pravá, bílá G3619Skladem4 775 Kč3 946 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 148x105x45 cm |
| Délka | 1480 mm |
| Šířka | 1050 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 200.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829475 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
ABS/PMMA
ABS/PMMA je z pohledové části tvořen slabou vrstvou akrylátu, který je ve spodní části doplněn vrstvou ABS plastu. Celková tloušťka vstupního materiálu je 3,2 mm a tuhost finálního výrobku je na podobné úrovni jako u produktů ze 100% akrylátu.
Související zboží 6
247 Kč
204 Kč
bez DPH
8 % sleva
247 Kč
204 Kč
bez DPH
Skladem
247 Kč
204 Kč
bez DPH
8 % sleva
247 Kč
204 Kč
bez DPH
Skladem
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
8 % sleva
3 027 Kč
2 502 Kč
bez DPH
Skladem
547 Kč
452 Kč
bez DPH
8 % sleva
547 Kč
452 Kč
bez DPH
Skladem
53 Kč
44 Kč
bez DPH
9 % sleva
53 Kč
44 Kč
bez DPH
Skladem
559 Kč
462 Kč
bez DPH
14 % sleva
559 Kč
462 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












