Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Vodovodní baterie a sprchy
- Vodovodní baterie
- Dřezové baterie
- Stojánkové dřezové baterie
- Aqualine AQUALINE 40 stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 52137
Aqualine AQUALINE 40 stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 52137
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Aqualine AQUALINE 40 stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom 52137Skladem1 435 Kč1 186 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 204 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 106 mm |
| Délka hadice | 1450 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 18.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913858666 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Související zboží 1
170 Kč
140 Kč
bez DPH
8 % sleva
170 Kč
140 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích






