Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Doplňkové skříňky
- Vysoké skříně
- Aqualine ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, levá, dub emporio AI485L
Aqualine ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, levá, dub emporio AI485L
- Kompletní specifikace
Aqualine ALTAIR vysoká skříňka s košem 40x184x31cm, levá, dub emporio AI485LSkladem7 351 Kč6 075 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x184x31 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Koš na prádlo: součástí, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946622 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Zboží zařazeno v kategoriích








