Blog
27.10.2023
Koupelna
4 věci, které je třeba zvážit při výběru koupelnového setu
Při výběru koupelnového setu je třeba mít na paměti několik věcí. Ať už předěláváte koupelnu či zařizujete koupelnu zcela novou, vždy si ji přejete mí...
číst celé
26.10.2023
Obecné
K čemu slouží parotěsná a paropropustná páska?
Montáž oken není jen o umístění rámu do otvoru a zajištění ho šrouby. V tomto článku si podrobněji přiblížíme, k čemu slouží tyto pásky a proč jsou ne...
číst celé
06.06.2023
Koupelna
3 tipy, jak vybrat baterii k umyvadlu
Pokud si vybíráte novou umyvadlovou baterii, musíte mít na paměti několik věcí. Ať už jste kutil, stavitel nebo renovátor či jen aktualizujete zařízen...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Nábytek, zrcadla a osvětlení
- Umyvadlové skříňky
- Nábytek dle umyvadla
- Jedno umyvadlo
- Aqualine ALTAIR umyvadlová skříňka 86,5x60x45cm, bílá AI290
Aqualine ALTAIR umyvadlová skříňka 86,5x60x45cm, bílá AI290
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Aqualine ALTAIR umyvadlová skříňka 86,5x60x45cm, bílá AI290Skladem6 615 Kč5 467 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 86,5x60x45,3 cm |
| Šířka | 865 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 453 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 29.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913914355 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Související zboží 3
149 Kč
123 Kč
bez DPH
12 % sleva
149 Kč
123 Kč
bez DPH
Skladem
3 882 Kč
/
kg
3 208 Kč
bez DPH
8 % sleva
3 882 Kč
/
kg
3 208 Kč
bez DPH
Skladem
290 Kč
240 Kč
bez DPH
8 % sleva
290 Kč
240 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích












